IM06B15AC1XKMA1
IM06B15AC1XKMA1 Infineon Technologies
infineonim06b15ac1datasheetv0130en.pdf
Виробник: Infineon Technologies
IPM IGBT 650V 15A Tube
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - IM06B15AC1XKMA1 - Intelligentes Leistungsmodul (IPM), IGBT, 650 V, 15 A, 2 kV, DIP, CIPOS, tariffCode: 85423990, IPM-Leistungsbaustein: IGBT, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, IPM-Baureihe: CIPOS, rohsCompliant: YES, Isolationsspannung: 2kV, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Nennstrom (Ic/Id): 15A, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennspannung (Vces / Vdss): 650V, usEccn: EAR99, Bauform - IPM: DIP, Produktpalette: CIPOS Mini Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM06B15AC1XKMA1 IM06B15AC1XKMA1 Виробник : Infineon Technologies infineonim06b15ac1datasheetv0130en.pdf IPM IGBT 650V 15A Tube
на замовлення 280 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IM06B15AC1XKMA1 IM06B15AC1XKMA1 Виробник : Infineon Technologies IM06B15AC1%20final%20datasheet_20240816.pdf Description: IGBT IPM 650V 15A 24-PWRDIP MOD
Packaging: Tray
Package / Case: 24-PowerDIP Module (1.126", 28.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase Inverter
Voltage - Isolation: 2000Vrms
Current: 15 A
Voltage: 650 V
на замовлення 191 шт:
на замовлення 269 шт:
IM06B15AC1XKMA1 IM06B15AC1XKMA1 Виробник : INFINEON 4417797.pdf Description: INFINEON - IM06B15AC1XKMA1 - Intelligentes Leistungsmodul (IPM), IGBT, 650 V, 15 A, 2 kV, DIP, CIPOS
tariffCode: 85423990
IPM-Leistungsbaustein: IGBT
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
IPM-Baureihe: CIPOS
rohsCompliant: YES
Isolationsspannung: 2kV
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Nennstrom (Ic/Id): 15A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennspannung (Vces / Vdss): 650V
usEccn: EAR99
Bauform - IPM: DIP
Produktpalette: CIPOS Mini Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 150 шт:
IM06B15AC1XKMA1 Виробник : Infineon IM06B15AC1%20final%20datasheet_20240816.pdf IGBT IPM 650V 15A 24-PWRDIP MOD Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 5 дні (днів)