IM06B20AC1XKMA1
IM06B20AC1XKMA1 Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: IGBT IPM 650V 20A 24-PWRDIP MOD
Packaging: Tray
Package / Case: 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase Inverter
Voltage - Isolation: 2000Vrms
Current: 20 A
Voltage: 650 V
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - IM06B20AC1XKMA1 - Intelligentes Leistungsmodul (IPM), IGBT, 650 V, 20 A, 2 kV, DIP, CIPOS, tariffCode: 85423911, IPM-Leistungsbaustein: IGBT, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, IPM-Baureihe: CIPOS, rohsCompliant: YES, Isolationsspannung: 2kV, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Nennstrom (Ic/Id): 20A, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennspannung (Vces / Vdss): 650V, usEccn: EAR99, Bauform - IPM: DIP, Produktpalette: CIPOS Mini Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IM06B20AC1XKMA1 IM06B20AC1XKMA1 Виробник : Infineon Technologies infineonim06b20ac1datasheeten.pdf IPM IGBT 650V 20A Tube
на замовлення 280 шт:
Мінімальне замовлення: 20
IM06B20AC1XKMA1 IM06B20AC1XKMA1 Виробник : INFINEON Description: INFINEON - IM06B20AC1XKMA1 - Intelligentes Leistungsmodul (IPM), IGBT, 650 V, 20 A, 2 kV, DIP, CIPOS
tariffCode: 85423911
IPM-Leistungsbaustein: IGBT
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
IPM-Baureihe: CIPOS
rohsCompliant: YES
Isolationsspannung: 2kV
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Nennstrom (Ic/Id): 20A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennspannung (Vces / Vdss): 650V
usEccn: EAR99
Bauform - IPM: DIP
Produktpalette: CIPOS Mini Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 143 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 280 шт:
Мінімальне замовлення: 2