IM06EB681J
IM06EB681J Vishay / Dale
im-223232.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 680uH 5%
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 85MA 13.7 OHM TH.
Інші пропозиції IM06EB681J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM06EB681J Виробник : Vishay Dale IM_Series.pdf Description: FIXED IND 680UH 85MA 13.7 OHM TH