Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCLBH101K12
IM10RFCLBH101K12 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 400MA 3.2 OHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IM10RFCLBH101K12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM10RFCLBH101K12 IM10RFCLBH101K12 Виробник : Vishay / Dale IM_Series.pdf Fixed Inductors 100uH 10%