Продукція > VISHAY DALE > IM10RFCLBH102J12
IM10RFCLBH102J12 Vishay Dale
IM_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1MH 145MA 24 OHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IM10RFCLBH102J12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM10RFCLBH102J12 IM10RFCLBH102J12 Виробник : Vishay / Dale IM_Series.pdf Fixed Inductors 1000uH 5%