IM67D130AXTSA2
IM67D130AXTSA2 Infineon Technologies
Infineon-IM67D130A-DataSheet-v01_00-EN.pdf?fileId=5546d4627aa5d4f5017ac41305f054bf
Виробник: Infineon Technologies
Description: MIC MEMS DIGITAL PDM NC -36DB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Digital, PDM
Size / Dimension: 0.157" L x 0.118" W (4.00mm x 3.00mm)
Sensitivity: -36dB ±1dB @ 94dB SPL
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 67dB
Termination: Solder Pads
Direction: Noise Cancelling
Port Location: Bottom
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 980 µA
Voltage Range: 1.62 V ~ 3.6 V
Frequency Range: 28 Hz ~ 20 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q103
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - IM67D130AXTSA2 - Audiosteuerung, MEMS-Mikrofon, 1.62V bis 3.6V, PDM, LLGA-5-4, 5 Pin(s), -40 °C, tariffCode: 85423990, rohsCompliant: YES, Audiosteuerung: MEMS-Mikrofon, Versorgungsspannung: 1.62V bis 3.6V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, MSL: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Steuer-/Bedienschnittstelle: PDM, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q103, Anzahl der Pins: 5Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Bauform - Audio-IC: LLGA-5-4, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM67D130AXTSA2 IM67D130AXTSA2 Виробник : INFINEON 3575971.pdf Description: INFINEON - IM67D130AXTSA2 - Audiosteuerung, MEMS-Mikrofon, 1.62V bis 3.6V, PDM, LLGA-5-4, 5 Pin(s), -40 °C
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Audiosteuerung: MEMS-Mikrofon
Versorgungsspannung: 1.62V bis 3.6V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
MSL: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Steuer-/Bedienschnittstelle: PDM
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q103
Anzahl der Pins: 5Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Bauform - Audio-IC: LLGA-5-4
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 986 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 776 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Digital, PDM
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 67dB
Termination: Solder Pads
Direction: Noise Cancelling
Port Location: Bottom
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 980 µA
Voltage Range: 1.62 V ~ 3.6 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q103
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Audiosteuerung: MEMS-Mikrofon
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
MSL: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 5Pin(s)
Produktpalette: -
Bauform - Audio-IC: LLGA-5-4