IM8G16D4GBBG-062I
IM8G16D4GBBG-062I Intelligent Memory
EVj6Kbsy8jpKrw4KjhYValIBs_uSYGfBMns2KBCEP17zCA?e=FdZBXo
Виробник: Intelligent Memory
DRAM DDR4 8Gb, 1.2V, 512Mx16, 1600MHz (3200Mbps), -40C to +95C, FBGA-96
на замовлення 191 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DDR4 8GBIT 1.2V 512MX16 1600MHZ, Packaging: Tray, Package / Case: 96-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Gbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TC), Voltage - Supply: 1.26V ~ 1.14V, Technology: SDRAM - DDR4, Clock Frequency: 1.6 GHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 96-FBGA (7.5x13), Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 18 ns, Memory Organization: 512M x 16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IM8G16D4GBBG-062I IM8G16D4GBBG-062I Виробник : Intelligent Memory Ltd. EVj6Kbsy8jpKrw4KjhYValIBs_uSYGfBMns2KBCEP17zCA?e=FdZBXo Description: DDR4 8GBIT 1.2V 512MX16 1600MHZ
Packaging: Tray
Package / Case: 96-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TC)
Voltage - Supply: 1.26V ~ 1.14V
Technology: SDRAM - DDR4
Clock Frequency: 1.6 GHz