Продукція > VISHAY DALE > IMC0805ER100J01
IMC0805ER100J01
IMC0805ER100J01 Vishay Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IMC0805ER100J01 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 µH, 5 ohm, 40 MHz, 80 mA, 0805 [Metrisch 2012], IMC-0805-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], DC-Widerstand, max.: 5ohm, Eigenresonanzfrequenz: 40MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 80mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IMC-0805-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER100J01 IMC0805ER100J01 Виробник : VISHAY VISH-S-A0001785452-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IMC0805ER100J01 - Drahtgewickelte Induktivität, 10 µH, 5 ohm, 40 MHz, 80 mA, 0805 [Metrisch 2012], IMC-0805-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 5ohm
Eigenresonanzfrequenz: 40MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 80mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IMC-0805-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 5ohm
Eigenresonanzfrequenz: 40MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 80mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 58
IMC0805ER100J01 IMC0805ER100J01 Виробник : Vishay Dale imc08051.pdf Description: FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
Мінімальне замовлення: 20
IMC0805ER100J01 Виробник : VISHAY imc08051.pdf SMD
IMC0805ER100J01 IMC0805ER100J01 Виробник : Vishay / Dale imc08051.pdf RF Inductors - SMD 10 UH 5%