Продукція > VISHAY / DALE > IMC0805ER18NJ01
IMC0805ER18NJ01
IMC0805ER18NJ01 Vishay / Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD .018uH 5% WIREWOUND CONSTRUCT
на замовлення 1919 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 3.4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER18NJ01 IMC0805ER18NJ01 Виробник : Vishay imc08051.pdf Inductor RF Chip Wirewound 0.018uH 5% 250MHz 60Q-Factor Ceramic 0.6A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
IMC0805ER18NJ01 IMC0805ER18NJ01 Виробник : Vishay Dale imc08051.pdf Description: FIXED IND 18NH 600MA 80 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 3.4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 600 mA