Продукція > VISHAY DALE > IMC0805ER3R3J01
IMC0805ER3R3J01
IMC0805ER3R3J01 Vishay Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.3OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IMC0805ER3R3J01 - HF INDUCTOR, 3.3UH, 300MA, 5% 70MHZ, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.3µH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [2012 Metric], DC-Widerstand, max.: 2.3ohm, Bauform - Induktivität: 0805 [2012 Metric], Eigenresonanzfrequenz: 70MHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrite, DC-Nennstrom: 210mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IMC-0805-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.25mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER3R3J01 IMC0805ER3R3J01 Виробник : Vishay Dale imc08051.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.3OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
IMC0805ER3R3J01 IMC0805ER3R3J01 Виробник : Vishay / Dale imc08051.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 5%
Мінімальне замовлення: 21
IMC0805ER3R3J01 IMC0805ER3R3J01 Виробник : VISHAY 2243494.pdf Description: VISHAY - IMC0805ER3R3J01 - HF INDUCTOR, 3.3UH, 300MA, 5% 70MHZ
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3µH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [2012 Metric]
DC-Widerstand, max.: 2.3ohm
Bauform - Induktivität: 0805 [2012 Metric]
Eigenresonanzfrequenz: 70MHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrite
DC-Nennstrom: 210mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IMC-0805-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm