Продукція > VISHAY DALE > IMC0805ER6N8J01
IMC0805ER6N8J01
IMC0805ER6N8J01 Vishay Dale
imc08051.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8NH 600MA 60MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 1GHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 1890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 600MA 60MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 1GHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMC0805ER6N8J01 IMC0805ER6N8J01 Виробник : Vishay / Dale imc08051.pdf RF Inductors - SMD .0068uH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
IMC0805ER6N8J01 IMC0805ER6N8J01 Виробник : Vishay Dale imc08051.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 600MA 60MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 1GHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 600 mA