IMS02EB100K
IMS02EB100K Vishay / Dale
ims2-110347.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 10uH 10%
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH.
Інші пропозиції IMS02EB100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS02EB100K Виробник : Vishay Dale Description: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH