IMS05BH222K
IMS05BH222K Vishay / Dale
ims5-112522.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 2200uH 10% AXIAL
на замовлення 740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 50MA 33.8 OHM TH.
Інші пропозиції IMS05BH222K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05BH222K IMS05BH222K Виробник : Vishay Dale IMS-5_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 50MA 33.8 OHM TH