IMS05BH330K
IMS05BH330K Vishay / Dale
ims5-112522.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 5watts 33uH SL/OR/OR/BK/SL
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 240MA 1.37 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.37Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 34MHz, Current - Saturation (Isat): 190mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 240 mA.
Інші пропозиції IMS05BH330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05BH330K IMS05BH330K Виробник : Vishay Dale IMS-5_Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 240MA 1.37 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.37Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 34MHz
Current - Saturation (Isat): 190mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 240 mA