IMS05BH4R7K
IMS05BH4R7K Vishay / Dale
ims5-112522.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors SL/YW/GD/PR/SL 4.7uH
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 380MA 550MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 380 mA.
Інші пропозиції IMS05BH4R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05BH4R7K IMS05BH4R7K Виробник : Vishay Dale IMS-5_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 380MA 550MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 44 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 380 mA