IMS05EB100K
IMS05EB100K Vishay Dale
ims5.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMS05EB100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05EB100K IMS05EB100K Виробник : Vishay / Dale ims5-112522.pdf Fixed Inductors 10uH 10%