IMS05EB101K
IMS05EB101K Vishay Dale
ims5.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 160MA 3.12 OHM
на замовлення 273 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMS05EB101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05EB101K IMS05EB101K Виробник : Vishay / Dale ims5-112522.pdf Fixed Inductors 100uH 10%