IMS05EB150K
IMS05EB150K Vishay Dale
ims5.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 315MA 800 MOHM TH
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMS05EB150K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05EB150K IMS05EB150K Виробник : Vishay / Dale ims5-112522.pdf Fixed Inductors 15uH 10%