IMS05EB5R6K
IMS05EB5R6K Vishay Dale
ims5.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 335MA 720 MOHM
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IMS05EB5R6K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05EB5R6K IMS05EB5R6K Виробник : Vishay / Dale ims5-112522.pdf Fixed Inductors 5.6uH 10%