IMS05RU152K
IMS05RU152K Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5MH 55MA 26.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 26.5Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1.2MHz
Current - Saturation (Isat): 33mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 55 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 55MA 26.5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 26.5Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1.2MHz, Current - Saturation (Isat): 33mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Inductance: 1.5 mH, Current Rating (Amps): 55 mA.