Продукція > VISHAY DALE > IMS05WDBH153K40
IMS05WDBH153K40 Vishay Dale
IMS-5_Series.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15MH 52MA 119 OHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 119Ohm Max
Q @ Freq: 38 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 260kHz
Current - Saturation (Isat): 13mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 79 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 mH
Current Rating (Amps): 52 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 15MH 52MA 119 OHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 119Ohm Max, Q @ Freq: 38 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 260kHz, Current - Saturation (Isat): 13mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 79 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 15 mH, Current Rating (Amps): 52 mA.
Інші пропозиції IMS05WDBH153K40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS05WDBH153K40 IMS05WDBH153K40 Виробник : Vishay / Dale IMS-5_Series.pdf Fixed Inductors 15K uH 10%