Продукція > VISHAY DALE > IMS5SWDBH150K65
IMS5SWDBH150K65 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 620MA 800 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 44 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 49MHz
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 620 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 620MA 800 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 44 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 49MHz, Current - Saturation (Isat): 250mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 620 mA.
Інші пропозиції IMS5SWDBH150K65
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMS5SWDBH150K65 IMS5SWDBH150K65 Виробник : Vishay / Dale Fixed Inductors 15uH 10%