Продукція > IRISO USA INC. > IMSA-13065B-2-12Y900
IMSA-13065B-2-12Y900
IMSA-13065B-2-12Y900 IRISO USA Inc.
imsa-13065b-2-xxa_b_c-tr_WV2v51o.pdf
Виробник: IRISO USA Inc.
Description: HEADER SMT RA 12POS KEY-A
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 12
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Locking Ramp
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish Thickness - Mating: 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.366" (9.30mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Row Spacing - Mating: 0.098" (2.50mm)
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEADER SMT RA 12POS KEY-A, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 12, Number of Rows: 2, Style: Board to Board or Cable, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish Thickness - Mating: 39.4µin (1.00µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.366" (9.30mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Row Spacing - Mating: 0.098" (2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMSA-13065B-2-12Y900 IMSA-13065B-2-12Y900 Виробник : IRISO USA Inc. imsa-13065b-2-xxa_b_c-tr_WV2v51o.pdf Description: HEADER SMT RA 12POS KEY-A
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Number of Positions: 12
Number of Rows: 2
Style: Board to Board or Cable
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Locking Ramp
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Black
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Shrouding: Shrouded - 4 Wall