Продукція > IRISO USA INC. > IMSA-13103B-12Y900
IMSA-13103B-12Y900 IRISO USA Inc.
imsa-13103b-xxx-tr-4_r6mB8MZ.pdf
Виробник: IRISO USA Inc.
Description: HEADER SMT RA 12POS KEY-A
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug
Voltage Rating: 50VAC
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 12
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish Thickness - Mating: 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.256" (6.50mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
на замовлення 699 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEADER SMT RA 12POS KEY-A, Features: Solder Retention, Packaging: Cut Tape (CT), Connector Type: Plug, Voltage Rating: 50VAC, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 12, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish Thickness - Mating: 39.4µin (1.00µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.256" (6.50mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS).
Інші пропозиції IMSA-13103B-12Y900
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IMSA-13103B-12Y900 Виробник : IRISO USA Inc. imsa-13103b-xxx-tr-4_r6mB8MZ.pdf Description: HEADER SMT RA 12POS KEY-A
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Plug
Voltage Rating: 50VAC
Current Rating (Amps): 3A
Number of Positions: 12
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Black
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square