Продукція > INOLUX > IN-C33BTLG
IN-C33BTLG
IN-C33BTLG Inolux
IN-C33(X)TL(X)%20Series_v1.2.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED IN-C33 GREEN 525NM 3535
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1414 (3535 Metric)
Color: Green
Wavelength: 525nm (Typ)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 60°
Current - Max: 700mA
Supplier Device Package: 3535
Lumens/Watt @ Current - Test: 87 lm/W
Height - Seated (Max): 0.115" (2.93mm)
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 100lm (90lm ~ 110lm)
Part Status: Active
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED IN-C33 GREEN 525NM 3535, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1414 (3535 Metric), Color: Green, Wavelength: 525nm (Typ), Size / Dimension: 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 60°, Current - Max: 700mA, Supplier Device Package: 3535, Lumens/Watt @ Current - Test: 87 lm/W, Height - Seated (Max): 0.115" (2.93mm), Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 100lm (90lm ~ 110lm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Green
Wavelength: 525nm (Typ)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 60°
Current - Max: 700mA
Supplier Device Package: 3535
Temperature - Test: 25°C