Продукція > INOLUX > IN-P18AT5UW
IN-P18AT5UW
IN-P18AT5UW Inolux
IN-P18AT5UW_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: TOP VIEW / 1808 PLCC / 1.8 X 0.8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: White
Size / Dimension: 1.80mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 600mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.85V
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.65mm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Oval with Flat Top
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOP VIEW / 1808 PLCC / 1.8 X 0.8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: White, Size / Dimension: 1.80mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 600mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.85V, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.65mm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Oval with Flat Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 600mcd
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.65mm