IN-P18ATA
IN-P18ATA Inolux
IN-P18ATA_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: TOP VIEW / 1808 PLCC / 1.8 X 0.8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Amber
Size / Dimension: 1.80mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 210mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.65mm
Wavelength - Peak: 610nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Oval with Flat Top
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: TOP VIEW / 1808 PLCC / 1.8 X 0.8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Amber, Size / Dimension: 1.80mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 210mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.65mm, Wavelength - Peak: 610nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Oval with Flat Top.
Color: Amber
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 210mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.65mm