IN-P18ATG
IN-P18ATG Inolux
Виробник: Inolux
Description: LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Green
Size / Dimension: 1.80mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1000mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.65mm
Wavelength - Peak: 515nm
Wavelength - Dominant: 521nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Oval with Flat Top
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Green, Size / Dimension: 1.80mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1000mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.65mm, Wavelength - Peak: 515nm, Wavelength - Dominant: 521nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Oval with Flat Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IN-P18ATG IN-P18ATG Виробник : Inolux Description: LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1000mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.65mm