Продукція > INOLUX > IN-P32AT5UW
IN-P32AT5UW
IN-P32AT5UW Inolux
IN-P32AT%20Series_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED WHITE CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: White
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.9V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: White, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.9V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 5mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.90mm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IN-P32AT5UW IN-P32AT5UW Виробник : Inolux IN-P32AT5UW.pdf Category: SMD white LEDs
Description: LED; white; SMD; PLCC2; Case (mm): 3528; 600mcd; 120°; 5mA; 2.7÷3VDC
Type of diode: LED
LED colour: white
Mounting: SMD
Case: PLCC2
Case - mm: 3528
Luminosity: 600mcd
Viewing angle: 120°
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 5mA
Operating voltage: 2.7...3V DC
LED lens: transparent
Front: flat
Operating temperature: -30...85°C
Power: 90mW
Chromatic coordinates: x: 0.26; y: 0.24
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1000mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 5mA
Height (Max): 1.90mm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.40mm Dia