IN-P32ATB
IN-P32ATB Inolux
IN-P32AT%20Series_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Blue
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 473nm
Wavelength - Dominant: 467nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: Blue, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 600mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.90mm, Wavelength - Peak: 473nm, Wavelength - Dominant: 467nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IN-P32ATB IN-P32ATB Виробник : Inolux IN-P32AT%20Series_V1.0.pdf Category: SMD colour LEDs
Description: LED; blue; SMD; Case (mm): 3528; 450mcd; 2.8÷3.4VDC; 3.5x2.8x1.9mm
Type of diode: LED
LED colour: blue
Mounting: SMD
Case - mm: 3528
Operating voltage: 2.8...3.4V DC
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
Viewing angle: 120°
LED current: 20mA
Wavelength: 467nm
LED lens: transparent
Power: 90mW
Front: flat
Operating temperature: -30...85°C
Luminosity: 450mcd
на замовлення 439 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 473nm
Wavelength - Dominant: 467nm
Lens Size: 2.40mm Dia