IN-P32ATG
IN-P32ATG Inolux
IN-P32AT%20Series_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1800mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 530nm
Wavelength - Dominant: 521nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1800mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.90mm, Wavelength - Peak: 530nm, Wavelength - Dominant: 521nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1800mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 530nm
Wavelength - Dominant: 521nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.40mm Dia
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
IN-P32ATG IN-P32ATG Виробник : Inolux IN-P32AT%20Series_V1.0.pdf Category: SMD colour LEDs
Description: LED; green; SMD; Case (mm): 3528; 1400mcd; 2.8÷3.4VDC; 120°; 20mA
Type of diode: LED
LED colour: green
Mounting: SMD
Case - mm: 3528
Operating voltage: 2.8...3.4V DC
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
LED current: 20mA
Wavelength: 521nm
LED lens: transparent
Power: 90mW
Front: flat
Operating temperature: -30...85°C