Продукція > INOLUX > IN-P32ATYG
IN-P32ATYG
IN-P32ATYG Inolux
IN-P32AT%20Series_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED YELLOW/GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Yellow-Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 110mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V
Lens Color: Clear
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 576nm
Wavelength - Dominant: 573nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED YELLOW/GREEN CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: Yellow-Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 110mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V, Lens Color: Clear, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.90mm, Wavelength - Peak: 576nm, Wavelength - Dominant: 573nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 110mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Clear
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 576nm
Wavelength - Dominant: 573nm
Lens Size: 2.40mm Dia