Продукція > INOLUX > IN-P32DATRG
IN-P32DATRG
IN-P32DATRG Inolux
IN-P32DATRG.pdf
Виробник: Inolux
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; red/green; SMD; PLCC4; 2.2÷2.6/3.2÷3.6VDC; 3.5x2.8x1.9mm
Type of diode: LED
Case - mm: 3528
Viewing angle: 120/120°
LED current: 20mA
Operating temperature: -30...85°C
Wavelength: 522nm; 622nm
Dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
Luminosity of green colour: 1400mcd
Power: 90/90mW
Luminosity of red colour: 285mcd
Operating voltage: 2.2...2.6/3.2...3.6V DC
LED lens: transparent
Front: flat
LED version: bicolour
Case: PLCC4
LED colour: red/green
Mounting: SMD
на замовлення 2813 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Green, Red, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1400mcd Green, 285mcd Red, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V Green, 2.2V Red, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA Green, 20mA Red, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.90mm, Wavelength - Peak: 530nm Green, 630nm Red, Wavelength - Dominant: 522nm Green, 622nm Red, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Green, Red
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1400mcd Green, 285mcd Red
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V Green, 2.2V Red
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA Green, 20mA Red
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Peak: 530nm Green, 630nm Red
Wavelength - Dominant: 522nm Green, 622nm Red
Supplier Device Package: 4-PLCC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Green, Red
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm