Продукція > INOLUX > IN-P32TRRRGB
IN-P32TRRRGB
IN-P32TRRRGB Inolux
IN-P32TRRRGB_V1.2.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED RGB CLEAR SMD BOTTOM ENT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Leads
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension: 3.25mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount, Bottom Entry
Millicandela Rating: 600mcd Red, 2000mcd Green, 450mcd Blue
Configuration: Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue
Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.05mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 520nm Green, 468nm Blue
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RGB CLEAR SMD BOTTOM ENT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Leads, Color: Red, Green, Blue (RGB), Size / Dimension: 3.25mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Bottom Entry, Millicandela Rating: 600mcd Red, 2000mcd Green, 450mcd Blue, Configuration: Common Anode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue, Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 2.05mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 520nm Green, 468nm Blue, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Configuration: Common Anode
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.05mm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.40mm Dia
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
IN-P32TRRRGB IN-P32TRRRGB Виробник : Inolux IN_P32TRRRGB_V1.2.pdf Multi-Colour LEDs RGB LED
Мінімальне замовлення: 12
IN-P32TRRRGB Виробник : Inolux in-p32trrrgb_v1.2.pdf Reverse Mount SMD LED
товару немає в наявності
IN-P32TRRRGB Виробник : Inolux IN-P32TRRRGB.pdf Category: SMD colour LEDs
Description: LED; RGB; SMD; PLCC4; 2÷2.4/3.2÷3.6/3.2÷3.6VDC; 6x2.8x1.85mm; 120°
Type of diode: LED
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Case: PLCC4
Case - mm: 3528
Operating voltage: 2...2.4/3.2...3.6/3.2...3.6V DC
Dimensions: 6x2.8x1.85mm
LED current: 20mA
Wavelength: 470nm; 525nm; 624nm
LED lens: transparent
LED version: reverse mount; tricolour
Luminosity of red colour: 600mcd
Luminosity of blue colour: 450mcd
Luminosity of green colour: 2000mcd
Operating temperature: -40...85°C