Продукція > INOLUX > IN-P36ATEB
IN-P36ATEB
IN-P36ATEB Inolux
IN-P36ATEB_v1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: TOP VIEW / PLCC 4 / 3.6 X 3.1 X
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: Blue
Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 2800mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 30mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm
Wavelength - Dominant: 465nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOP VIEW / PLCC 4 / 3.6 X 3.1 X, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Color: Blue, Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 2800mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 30mA, Viewing Angle: 30°, Height (Max): 3.70mm, Wavelength - Dominant: 465nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top.
Інші пропозиції IN-P36ATEB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 2800mcd
Current - Test: 30mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm