Продукція > INOLUX > IN-P36ATEUW.45
IN-P36ATEUW.45
IN-P36ATEUW.45 Inolux
IN_P36ATEUW_v1.0.pdf
Виробник: Inolux
White LEDs Top View / PLCC 4 / 3.6 x 3.1 x 3.5 / Lens
на замовлення 8074 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOP VIEW / PLCC 4 / 3.6 X 3.1 X, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Color: White, Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 7500mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 30mA, Viewing Angle: 30°, Height (Max): 3.70mm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Round with Domed Top.
Інші пропозиції IN-P36ATEUW.45
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IN-P36ATEUW.45 Виробник : Inolux IN-P36ATEUW_v1.0.pdf Description: TOP VIEW / PLCC 4 / 3.6 X 3.1 X
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: White
Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 7500mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 30mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 7500mcd
Current - Test: 30mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm