Продукція > INOLUX > IN-P36ATFR
IN-P36ATFR Inolux
IN-P36ATFR_v1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED RED CLEAR 4PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: Red
Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11000mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm
Wavelength - Dominant: 621nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Color: Red, Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 11000mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 30°, Height (Max): 3.70mm, Wavelength - Dominant: 621nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IN-P36ATFR Виробник : Inolux IN-P36ATFR_v1.0.pdf Description: LED RED CLEAR 4PLCC SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11000mcd
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm