Продукція > INOLUX > IN-P36ATFY
IN-P36ATFY
IN-P36ATFY Inolux
IN-P36ATFY_v1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: TOP VIEW / PLCC 4 / 3.6 X 3.1 X
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: Yellow
Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11000mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.6V
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm
Wavelength - Dominant: 590nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TOP VIEW / PLCC 4 / 3.6 X 3.1 X, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Color: Yellow, Size / Dimension: 3.60mm L x 3.10mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 11000mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.6V, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 30°, Height (Max): 3.70mm, Wavelength - Dominant: 590nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Color: Yellow
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11000mcd
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 3.70mm