Продукція > INOLUX > IN-P55QDTRGBW
IN-P55QDTRGBW
IN-P55QDTRGBW Inolux
IN-P55QDTRGBW_V1.0.pdf
Виробник: Inolux
Description: LED RGBW CLEAR 8PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, J-Lead
Color: Red, Green, Blue, White (RGBW)
Size / Dimension: 5.50mm L x 5.00mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 500mcd Red, 2200mcd Green, 450mcd Blue
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue, 3.2V White
Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, 30mA White
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue
Supplier Device Package: 8-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.50mm Dia
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RGBW CLEAR 8PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, J-Lead, Color: Red, Green, Blue, White (RGBW), Size / Dimension: 5.50mm L x 5.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 500mcd Red, 2200mcd Green, 450mcd Blue, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue, 3.2V White, Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, 30mA White, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.90mm, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue, Supplier Device Package: 8-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.50mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.90mm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 4.50mm Dia