Продукція > INOK > INT1102BG43A
INT1102BG43A INOK
Виробник: INOK
6x6mm H=4.3mm (0.8mm), 12V DC, 50 mA, life 100000 cycles, travel 0.25c0.1mm, with ground pin straight, for PCB (THT), operating force 160c50gf, return force 40gf min. INT1102BG43A INNOCENT Tact switch PRZ Ts06-043u
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 390 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
6x6mm H=4.3mm (0.8mm), 12V DC, 50 mA, life 100000 cycles, travel 0.25c0.1mm, with ground pin straight, for PCB (THT), operating force 160c50gf, return force 40gf min. INT1102BG43A INNOCENT Tact switch PRZ Ts06-043u, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
INT1102BG43A Виробник : INOK 6x6mm H=4.3mm (0.8mm), 12V DC, 50 mA, life 100000 cycles, travel 0.25c0.1mm, with ground pin straight, for PCB (THT), operating force 160c50gf, return force 40gf min. INT1102BG43A INNOCENT Tact switch PRZ Ts06-043u