IO-C14PP-48
IO-C14PP-48 Io Audio Technologies
IO-C14PP-48.pdf
Виробник: Io Audio Technologies
AC Power Entry Modules IEC Chassis Connector, C14, Push-On Panel Mount, 4.8mm Tabs
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IEC C14 PUSH ON PANEL MOUNT W. 4, Packaging: Bulk, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Approval Agency: UL, Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm), Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Filter Type: Unfiltered - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Approval Agency: UL
Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC