IO-C14SP-48
IO-C14SP-48 Io Audio Technologies
IO-C14SP-48.pdf
Виробник: Io Audio Technologies
AC Power Entry Modules IEC Chassis Connector, C14, Screw-On Panel Mount, 4.8mm Tabs
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IEC C14 SCREW ON PANEL MOUNT W., Packaging: Bulk, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm), Approval Agency: UL, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 19.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Approval Agency: UL
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.50mm x 19.50mm
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC