IO-C20SP-63
IO-C20SP-63 Io Audio Technologies
IO-C20SP-63.pdf
Виробник: Io Audio Technologies
AC Power Entry Modules IEC Chassis Connector, C20, Screw-On Panel Mount, 6.3mm Tabs
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IEC C20 SCREW ON PANEL MOUNT W., Packaging: Bulk, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: UL, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 32.31mm x 24.31mm, Connector Style: IEC 320-C20, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Appliance Inlet: 16A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Filter Type: Unfiltered - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: UL
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 32.31mm x 24.31mm
Connector Style: IEC 320-C20
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Appliance Inlet: 16A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC