IO-C6SP-28
IO-C6SP-28 IO Audio Technologies
IO-C6SP-28.pdf
Виробник: IO Audio Technologies
Description: IEC C6 SCREW ON PANEL MOUNT W. 2
Packaging: Bulk
Filter Type: Unfiltered - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Approval Agency: UL
Connector Style: IEC 320-C6
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Appliance Inlet: 2.5A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IEC C6 SCREW ON PANEL MOUNT W. 2, Packaging: Bulk, Filter Type: Unfiltered - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Approval Agency: UL, Connector Style: IEC 320-C6, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Appliance Inlet: 2.5A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC.
Інші пропозиції IO-C6SP-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IO-C6SP-28 IO-C6SP-28 Виробник : Io Audio Technologies IO_C6SP_28-3247327.pdf AC Power Entry Modules IEC Chassis Connector, C6, Screw-On Panel Mount, 2.8mm Tabs