Продукція > SENSATA > IPA-1-1-52-15.0-01-T
IPA-1-1-52-15.0-01-T
IPA-1-1-52-15.0-01-T Sensata
4ipa.pdf
Виробник: Sensata
Circuit Breaker Magnetic 1Pole 15A 65VDC
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук