Продукція > SENSATA > IPA-66-1-62-30.0-A-01
IPA-66-1-62-30.0-A-01
IPA-66-1-62-30.0-A-01 Sensata
4ipa.pdf
Виробник: Sensata
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 30A 240VAC
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук