IPD1-10-S-K-R Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Features: Polarizing Key
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Features: Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.