IPG-222164-G
IPG-222164-G Bud Industries
hbipg-4.pdf
Виробник: Bud Industries
Description: CABLE GLAND 10-14MM PG16 NYLON
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Polyamide (PA), Nylon
Thread Size: PG16
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Panel Hole Size: 0.870" (22.1mm)
Includes: Gasket
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 0.550" (13.97mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.390" (9.91mm)
Thread Length: 0.590" (14.99mm)
на замовлення 877 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND 10-14MM PG16 NYLON, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Polyamide (PA), Nylon, Thread Size: PG16, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Panel Hole Size: 0.870" (22.1mm), Includes: Gasket, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 0.550" (13.97mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.390" (9.91mm), Thread Length: 0.590" (14.99mm).