Продукція > TDK CORPORATION > IPM01-003RQ300X200
IPM01-003RQ300X200
IPM01-003RQ300X200 TDK Corporation
emc_noise-sheet_ipm_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Packaging: Sheet
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Shielding Sheet
Width: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Double Sided
Thickness - Overall: 0.0002" (0.006mm)
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM, Packaging: Sheet, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Sheet, Type: Shielding Sheet, Width: 7.874" (200.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Adhesive: Non-Conductive, Double Sided, Thickness - Overall: 0.0002" (0.006mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IPM01-003RQ300X200 IPM01-003RQ300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_ipm_en.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding EMC 300 X 200MM MAGNETIC SHEET, THICKNESS 0.006mm