IPV-65100-W
IPV-65100-W Bud Industries
hbipv65100.pdf
Виробник: Bud Industries
Electrical Enclosure Accessories IP65 Rectangular Vent, White 5.3 x 5.3 x 0.3" (Fits 100x100mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUD INDUSTRIES - IPV-65100-W - IP65 RECTANGULAR VENT, PTFE, WHITE, tariffCode: 39219090, rohsCompliant: YES, Gehäusefarbe: White, Außenhöhe - imperial: 5.3", Zur Verwendung mit: 100 x 100mm Window Enclosure, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Außentiefe - metrisch: 8mm, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 134.6mm, Außentiefe - imperial: 0.3", euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 135mm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Außenbreite - Zoll: 5.3", Gehäusematerial: PTFE (Polytetrafluoroethylene), directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 39219090
rohsCompliant: YES
Gehäusefarbe: White
Außenhöhe - imperial: 5.3"
Zur Verwendung mit: 100 x 100mm Window Enclosure
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Außentiefe - metrisch: 8mm
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 134.6mm
Außentiefe - imperial: 0.3"
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 135mm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Außenbreite - Zoll: 5.3"
Gehäusematerial: PTFE (Polytetrafluoroethylene)
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IPV-65100-W Виробник : Bud Industries hbipv65100.pdf Description: FLAT IP65 WINDOW 100MM VENT WHT